• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • www.facebook.com/uyanisgenclikdernegi
 • https://twitter.com/KeciorenU_G_D
KAPALI YOLLAR VE GÜZERGAH PLANLARI
KAPALI YOLLAR VE GÜZERGAH PLANLARI

 

"Tandoğan- Keçiören Metro Hattı İnşaat ve Bina" İşi  Kapsamında Kızlarpınarı Caddesi’nin Dr.Besim Ömer Caddesi ile Divrik Caddesi arasında kalan kesimi ve Çekirge Caddesi ile Balina Sokak arasında kalan kesimi 08/06/2012 tarihinden itibaren taşıt trafiğine kapatılacak 

 

 

Eti Köprüsü İnşaatı ve Celal Bayar Bulvarı 
06.04.2012 Tarihinde Saat 23:00'den İtibaren 30 Gün Süreyle

 

 

 

 

 


GÜZERGAH PLANI
Eti Köprüsü İnşaatı ve Celal Bayar Bulvarı DDY Alt Geçidi İnşaatı Yapım İşi” kapsamında Celal Bayar Bulvarı’nın Etiler Orduevi önünde bulunan bölümü geliş ve gidiş olmak üzere 06/04/2012 tarihinde saat 23:00’den itibaren 30 gün süreyle taşıt trafiğine kapatılacağından, çalışma süresince trafik akışı aşağıda belirtilen güzergahlardan sağlanacaktır. 

Buna göre;

• Gazi Mahallesinden gelip, Sıhhıye, Cebeci ve Mamak istikametinde gidecek sürücülerin, Etiler Orduevi önündeki kavşaktan sağa dönerek Konya Yoluna ve Konya Yolundan, Hipodrom Caddesi, Kazım Karabekir Caddesini takiben Celal Bayar Bulvarına tekrar çıkmaları gerekmektedir.

• Keçiören istikametinden gelip, Gazi Mahallesi istikametinde gidecek sürücülerin Kazım Karabekir Caddesinden, Dögol Caddesini ve devamında İncitaş Caddesini takip etmeleri gerekmektedir.

• Sıhhıye, Cebeci ve Mamak istikametlerinden gelip, Gazi Mahallesine gidecek sürücülerin Celal Bayar Bulvarından sağa Kazım Karabekir Caddesine çıkarak buradan, Dögol Caddesini ve İncitaş Caddesini takip etmeleri gerekmektedir.

 

Şeker Fabrikası Önü Köprülü Kavşak 
06.04.2012 Tarihinde Saat 23:00'den İtibaren 

 

 

Birinci Aşama 

İkinci Aşama

GÜZERGAH PLANI
“Şeker Fabrikası Önü Köprülü Kavşak İnşaatı Yapım İşi” kapsamında çalışmalara başlanacağından, Etiler Caddesi’nin Ayaş yoluna giriş-çıkış bölümü ve Ayaş yolunun şeker kavşağına denk gelen bölümü aşamalı olarak 06/04/2012 tarihinde saat 23:00’den itibaren taşıt trafiğine kapatılacağından çalışma süresince trafik akışı aşağıda belirtilen güzergahlardan sağlanacaktır. 

 
Buna göre; 
Etiler Caddesinin Ayaş yoluna giriş-çıkış bölümünün kapatılmasıyla birlikte;

• Batıkent istikametinden ve Sincan istikametinden gelip; Etimesgut istikametine gidecek sürücülerin her iki istikametten Ayaş yolundan çevre yoluna çıkmaları ve İstasyon Caddesini takip etmeleri gerekmektedir. 

Ayaş yolunun şeker kavşağına denk gelen bölümünün taşıt trafiğine kapatılmasıyla birlikte ise;

• Batıkent ve İstanbul yolundan gelip, Etimesgut, Sincan ve Ayaş istikametlerinde gidecek sürücülerin, Ayaş yolunun yanında yapılacak olan servis yolu üzerinden, 1419.Cadde ile Şehit Mehmet Çavuş Caddesini takiben Ayaş yoluna çıkmaları gerekmektedir.

• Ayaş istikametinden gelip, Etimesgut istikametinde gidecek sürücülerin, Ayaş yolundan çevre yoluna dönmeleri gerekmektedir.

• Ayaş istikametinden gelip, Ulus, Kızılay istikametinde gidecek sürücülerin, Ayaş yolundan 1414.Caddeye dönerek, 1419.Caddeyi takiben servis yoluna ve bu yoldan tekrar Ayaş yoluna çıkmaları gerekmektedir. 

Cumhuriyet Caddesinin Savur Sokak ile Fatih Caddesi
20.04.2012 Tarihinde Saat 23:00'den İtibaren

GÜZERGAH PLANI
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilen, “Tandoğan- Keçiören Metro Hattı İnşaat ve Bina” işi kapsamında Keçiören Belediyesi önündeki istasyonda yapılacak çalışmalar nedeniyle, Cumhuriyet Caddesinin Savur Sokak ile Fatih Caddesi arasında kalan kesimi 20/04/2012 tarihinde saat 23:00’den itibaren taşıt trafiğine kapatılacağından, çalışma süresince trafik akışı aşağıda belirtilen güzergahlardan sağlanacaktır. 
 
Buna göre; 
• Kızlarpınarı Caddesinden gelip, Fatih Caddesi istikametinde gidecek sürücülerin, sağa Cumhuriyet Caddesine ve buradan tekrar sağa Savur Sokağa dönerek, Zileliler Caddesini takiben Fatih Caddesine çıkmaları gerekmektedir.  

Kazım Karabekir Caddesinin Fuat Börekçi Caddesi ile Shell Benzin İstasyonu 
20.04.2012 Tarihinde Saat 23:00'den İtibaren


GÜZERGAH PLANI
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilen, “Tandoğan- Keçiören Metro Hattı İnşaat ve Bina” işi kapsamında ASKİ İstasyonunda yapılacak çalışmalar nedeniyle, Kazım Karabekir Caddesinin Fuat Börekçi Caddesi ile Shell Benzin İstasyonu arasında kalan kesimi Keçiören istikametinde 20/04/2012 tarihinde saat 23:00’den itibaren taşıt trafiğine kapatılacağından, çalışma süresince trafik akışı aşağıda belirtilen güzergahlardan sağlanacaktır. 
 
Buna göre;
• Tandoğan istikametinden gelip; Keçiören istikametine gidecek sürücüler, ASKİ Genel Müdürlüğü binasının önünde açılan orta refüjden şerit atlayarak karşı şeritten yollarına devam edebileceklerdir.

• Keçiören istikametinden gelip, Tandoğan istikametine gidecek sürücüler ise, Kazım Karabekir Caddesinden sağa dönerek Aslanbey Caddesini ve buradan sola dönerek Kazım Karabekir Caddesine paralel olan yolu takiben ASKİ önünden Kazım Karabekir Caddesine çıkabilecekleridir.   

Marşandiz Köprüsü ve Güvercinlik Yolunun TİGEM önü 14/06/2012 tarihinde gece 00:00'dan itibaren 60 gün süre ile taşıt trafiğine kapatılacaktır...

 

Anadolu Bulvarı üzerinde bulunan Marşandiz Köprüsünün yeniden yapımı nedeniyle trafik akışı iki aşamalı olarak 15/06/2012 tarihinden itibaren 60 gün süreyle yeniden düzenlenmiştir. 
Buna göre;
1-

 • Anadolu Bulvarında trafik akışı ODTÜ ve İstanbul Yolu istikametinde karşılıklı olarak servis yollarından sağlanacaktır.
 • İstanbul Yolu yönünden gelip Atatürk Orman Çiftliğine gidecek sürücülerin İstanbul Yolu, Atatürk Orman Çiftliği kavşağından sağa dönerek Çiftlik Caddesi’ni takip etmeleri,,
 • Atatürk Orman Çiftliğinden ODTÜ ve Eskişehir istikametine gidecek sürücülerin Çiftlik Caddesi, Silahtar Caddesinden Gazi Orduevi istikametinde ilerleyerek Söğütözü Caddesini takiben Anadolu Bulvarı-Sakıp Sabancı Bulvarı kesişimindeki köprülü kavşağı kullanmaları gerekmektedir.

2- 30/06/2012 tarihinden itibaren ise 01:00 ile 05:00 saatleri arasında tren geçişleri yapılacağından Anadolu Bulvarı tamamen taşıt trafiğine kapatılacaktır; 

Bu süreler içerisinde;

 • ODTÜ yönünden gelecek ağır taşıtlar; Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve İstanbul Yolunu takip ederek Gimat, Ostim, Batıkent yönünde gidebileceklerdir.
 • Gimat, Ostim, Batıkent yönünden gelip, ODTÜ yönünde gidecek ağır taşıtların; İstanbul Yolu, Konya Yolu ve Eskişehir Yolunu kullanmaları gerekmektedir. 
 • ODTÜ yönünden gelip İstanbul yolu istikametine gidecek otomobil (küçük araç) sürücülerinin Anadolu Bulvarını takiben Sakıp Sabancı Bulvarı köprülü kavşağından sağa Beştepe Caddesi istikametinde ilerleyerek. Jandarma köprülü kavşağından ‘’U‘’ dönüşü yapıp Söğütözü Caddesi, Gazi Orduevi istikametinde Silahtar Caddesi, Çiftlik Caddesini takip ederek Atatürk Orman Çiftliği önünden İstanbul Yoluna çıkabileceklerdir.
 • İstanbul Yolundan gelip Eskişehir ve ODTÜ istikametine gidecek otomobil (küçük araç) sürücülerinin İstanbul Yolundan Atatürk Orman Çiftliği kavşağından sağa Çiftlik Caddesi’ne dönerek Silahtar Caddesini, Gazi Orduevi istikametinde ilerleyerek Söğütözü Caddesini takiben Eskişehir yoluna çıkabileceklerdir.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2863 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın